Лінії гранулювання RU

Комплексні лінії гранулювання проектуються та виготовляються під конкретні умови та сировину, як буде перероблятися. Повна автоматизація технологічного процесу та продуктивність від 0,8 до 10т/год дозволяють максимально задовільнити потреби клієнта.
Подробнее
Лінії гранулювання RU

Лінії переробки ТПВ RU

BIOsmartex пропонує лінії переробки ТПВ з отриманням кондиційного RDF палива у вигляді гранул, брикетів, які використовуються для подальшої переробки в піролізних установках, як паливо для цементних заводів, тепрових електростанцій та ін.
Подробнее
Лінії переробки ТПВ RU

О нас

Новости

Шнековые транспортеры

Оборудование

Линии гранулирования 800-1100 кг/ч

Лінія гранулювання призначена для сушіння, подрібнення і подальшого гранулювання всіх видів біомас (таких як тирса, стружка, тріска, лушпиння, жоми і вичавки всіх видів, торф, лігнін, сапропель, солома, очерет, вся група зернових і т.д.), як правило є важливою частиною заводу з виробництва кормових і паливних матеріалів. Сушити сировину перед пресуванням. необхідно, якщо її вологість — більше […]

Линия Гранулирования 800-6000 кг/ч (Влажность15%) RU

Линия брикетирования преназначена для измельчения и последующего брикетирования всех видов биомасс (таких как опилки, стружка, щепа, шелуха, жомы и выжимки всех видов, торф, легнин, сапропель, солома, камыш и т.д.), как правило является важной частью завода по производству топливных материаллов. В данном случае влажность менее 15%, можно использовать участок гранулирования без применения сушильного комплекса. Основные характеристики […]

Сушильний комплекс SB-1 (800-1500 КГ/Ч) RU

Области применения

  • Деревообробна
  • Торфяна промисловість
  • Рослинництво
  • Тваринництво
  • Целюлозно-паперова
  • Цукрова
  • Спиртова та пивоварна
  • Плодоовочева
  • Енергетична, біогазова
  • З газу на тверде паливо

Рішення для переробки біомаси

Досвід компанії у сфері переробки біомаси дозволяє виготовляти обладнання для вирішення складних задач утилізації відходів біомаси, до такого обладнання належать лінії сушіння, гранулювання, брикетування, системи транспортування та спалювання біомаси.

Рішення для переробки ТПВ

Лінії переробки ТПВ від BIOsmartex забезпечують максимальну ефективність від переробки, а саме вилучення корисних компонентів (метал, пластик, скло), в результаті отримуючи RDF паливо.

Рішення для біогазових станцій

Живильники-дозатори "Живе дно" від BIOsmartex забезпечують дозовану подачу сировини на біогазові станції, а лінії сушіння та гранулювання відходів біогазових станцій збільшують їх термін зберігання та зменшують затрати на транспортування.

Обратный звонок