Лінії гранулювання

Комплексні лінії гранулювання проектуються та виготовляються під конкретні умови та сировину, яка буде перероблятися. Повна автоматизація технологічного процесу та продуктивність від 0,8 до 10т/год дозволяють максимально задовільнити потреби клієнта.
Детальніше
Лінії гранулювання

Лінії гранулювання 1800-2200 ко/год

Комплексні лінії гранулювання проектуються та виготовляються під конкретні умови та сировину, як буде перероблятися. Повна автоматизація технологічного процесу та продуктивність від 0,8 до 10т/год дозволяють максимально задовільнити потреби клієнта.
Детальніше
Лінії гранулювання 1800-2200 ко/год

Сервісне обслуговування

Ми єдині в Україні надаємо 2 роки гарантії на обладнання! Завжди до ваших послуг / 24 години на добу / 7 днів на тиждень. Цілодобове сервісне обслуговування в будь-якій точці України.
Детальніше
Сервісне обслуговування

Лінії переробки ТПВ

BIOsmartex пропонує лінії переробки ТПВ з отриманням RDF палива у вигляді гранул, брикетів, які використовуються для подальшої переробки в піролізних установках, як паливо для цементних заводів, теплових електростанцій та ін.
Детальніше
Лінії переробки ТПВ

Сушильні комплекси

Сушильні комплекси Biosmartex використовуються для сушки тирси, обрізок, гілок, відходів двп, дсп, ламелі, шпону та інших відходів меблевого або сільськогосподарського виробництва. Таким чином готується сировина для майбутнього біопалива – пелет і брикетів.
Детальніше
Сушильні комплекси

Головна

Новини

Розпушувач-подрібнювач тюкованої соломи (12-15тонн/год)

Шнекові транспортери

Обладнання

Розпушувач-подрібнювач тюкованої соломи (12-15тонн/година)

ПРИЗНАЧЕННЯ: Отримання однорідного розсипчастого матеріалу (соломи) для подальшої переробки. Вхідна сировина: тюкованная солома, вологістю до 35%, (при збільшенні вологості продуктивність зменьшується). Основні характеристики: Загальна встановлена потужність – 46,5 кВт (споживча 31 кВт) Привода – ROSSI Підшипникові вузли – FAG, SKF ПЕРЕВАГИ: Жорстка конструкція (весь подрібнювач базується на апробірованній стальній сварній конструкції) Низька вартість обслуговування. Мінімальний […]

Разрыхлитель-измельчитель тюкованной соломы (12-15 тонн/час)

ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: Получение однородного рассыпчатого материала, пригодного для дальнейшей переработки. Входящее сырьйо: тюкованная солома, влажностью до 35%, (при повышении влажности продуктивность снижается). ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Общая установленная мощность – 46,5 кВт (потребляемая 31 кВт) Привода – ROSSI Подшипниковые узлы – FAG, SKF ПРЕИМУЩЕСТВА: Жёсткая конструкция (весь измельчитель базируется на апробированной стальной сварной конструкции, которая выдерживает самые большие […]

Комплекс по переробці сміття (ТПВ) в RDF 50-500 тонн/доба (піроліз) отримання енергії

Комплекс по переробці сміття (ТПВ) в RDF 50-500 тонн/доба (брикет)

Комплекс по переробці сміття (ТПВ) в RDF 50-500 тонн/доба (гранула)

Галузі застосування

Зворотний дзвінок