Про нас

Сучасне високотехнологічне обладнання займає важливе місце в різних промислових галузях у наш час. З цього його розробка, виробництво, запуск і налагодження повинні проводитися на високому рівні.

BIOsmartex вже протягом десяти років успішно займається створенням і реалізацією високопродуктивного обладнання для ліній виробництва гранул, брикетів, сушильних комплексів, парових котлів та теплогенераторів високої продуктивності.

З моменту створення компанії, весь її персонал в процесі виконання своєї роботи в першу чергу орієнтується на індивідуальні потреби і побажання кожного окремого клієнта. Ми завжди рухаємося в такт з розвитком сучасних технологій, завдяки чому продукція і послуги компанії користуються популярністю на споживчому ринку.

Використання інновацій в своїх проектах, постійне оновлення модельного ряду продукції і якість обслуговування виступають головними цінностями BIOsmartex, які завжди допомагають досягати бажаного результату в своїй сфері діяльності. Над розробкою і впровадженням нових технологій наполегливо працює наш конструкторський відділ.

Співробітники BIOsmartex по всьому світу надають професійні послуги в плані запуску, налагодження, сервісного обслуговування високотехнологічного обладнання на різних фабриках і заводах, а також навчають новий персонал для обслуговування технологічних ліній і виробничих установок. Відмінний сервіс можливий і за рахунок наявності великого асортименту запчастин для своєчасної, оперативної організації доставки.

Штат кваліфікованих фахівців ретельно вивчає аспекти бізнесу кожного клієнта з метою запропонувати максимально вигідні технологічні рішення, що дозволять значно збільшити прибуток будь-якого замовника. Позаду багато реалізованих успішних проектів в межах нашої країни і далеко за її межами. З технологіями BIOsmartex Ви зможете виробляти продукцію швидко і якісно. Компанія завжди прагне до нових розробок і готова представити клієнтам, а також партнерам різні передові рішення для ведення успішного бізнесу.

Зворотний дзвінок