Сушильні комплекси в Україні

У випадках, коли потрібно ефективно та оперативно просушити біоматеріали чи іншу сировину, сушильні комплекси стають невід’ємною частиною процесу. Вони дозволяють просушувати різноманітні матеріали, такі як тирса, обрізки, гілки, відходи виробництва меблів чи сільськогосподарської продукції, такі як ДВП, ДСП, ламелі, шпон та інше. Цей процес готує сировину для подальшого використання у виробництві біопалива, такого як пелети, гранули або брикети.

Вибір сушильного комплексу для біоматеріалів залежить від потреби в потужності, тобто від обсягу матеріалу, який потрібно просушити за годину. Також важливим параметром є відсоток вологості сировини, яку необхідно знизити (до 65% або менше). ТОВ “БІОсмартех” пропонує інноваційне обладнання для сушіння біоматеріалів за вигідними цінами. Разом з вами ми можемо розглянути особливості роботи цього обладнання.

Сушильні комплекси: коротко про товар

Залежно від потреб виробництва, потрібно вибрати, наскільки потужною має бути ця техніка. Можна також скласти список агрегатів за принципом «навіщо використовують». Йдеться про просушування сировини. Отже, є сенс купити сушильний комплекс в Україні для:

 • тирси;
 • стружки;
 • сучків;
 • обрізків;
 • отторцовкі;
 • деревини низького ґатунку;
 • подрібнених:
  1. дров;
  2. гілок;
  3. відходів шпону;
  4. відходів меблевого виробництва;
  5. відходів ДВП;
  6. відходів ДСП;
  7. відходів ламелей;
  8. відходів від столярної плити;
  9. обапола;
 • відходів фанерного виробництва.

Сушильний комплекс для біоматеріалів — це спеціалізоване обладнання, яке дозволяє довести сировину до певного рівня вмісту вологи. Порядок роботи наступний:

 • Проводиться встановлення, пусконалагодження — роботи слід довірити фахівцям у цій галузі.
 • Здійснюється подача сировини до завантажувального відсіку в порядку, передбаченому інструкцією.
 • Устаткування завершить сушіння залежно від заданого режиму.

Використовуючи сушильний комплекс для біомаси, користувачеві треба розуміти, що вологість після сушіння повинна мати певні показники, залежно від того, який матеріал потрібно отримати. Наприклад, якщо з деревини потрібно виготовити пелет і гранули, потрібна вологість в межах від 8 до 12%. Коли суху сировину передбачається використовувати для інших потреб, достатньо показника в 4-25%, залежно від цілей та вимог до кінцевого продукту. Отже, на виході отримуємо початковий матеріал, але з іншим відсотком вологості.

Переваги обладнання

Правильно підібраний сушильний комплекс для біомаси дозволить суттєво скоротити виробничий процес, зробивши його простішим та ефективнішим.

Крім того, з огляду на високу актуальність виготовлення біопалива спеціалізоване обладнання відкриває можливості для створення нових напрямків у виробництві та збільшення прибутку. Можна виділити й інші переваги, які отримує користувач, вибираючи сушильний комплекс на виробництво:

 • простота експлуатації;
 • оперативність сушіння;
 • надійність обладнання компанії BIOsmartex.

На що слід звернути увагу перед тим, як замовити сушильні комплекси в Україні

Перед тим як купити сушильний комплекс в Україні, потрібно чітко сформулювати запити, тобто орієнтуватися на характер виробництва, яке потребує такого обладнання. Обов'язково слід звертати увагу на потужність та продуктивність агрегату. Нагадаємо, мова про те, скільки сирого матеріалу комплекс може просушити за певний відрізок часу (найчастіше це година). Також враховуйте:

 • Габарити самої техніки та де вона буде розміщена.
 • Енергоспоживання, яке впливає на собівартість продукції.

Крім того, перед експлуатацією обладнання вимагає правильного встановлення та проведення пусконалагоджувальних робіт. Це дозволить гарантувати стабільність роботи, а періодичне сервісне обслуговування — справність виконання його функцій на довгі роки.

Понад десять років ТзОВ БІОсмартех займається розробкою та виробництвом високоякісного обладнання. У нас ви зможете придбати сушильний комплекс на виробництво на найвигідніших умовах. Зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті, або замовте зворотний дзвінок. Фахівці нададуть відповіді на всі питання та оперативно підберуть обладнання залежно від характеру вашої роботи. Також ми забезпечимо доставку та пусконалагодження агрегату.

Зворотний дзвінок