Сушильні комплекси в Україні

Коли потрібно якісно та швидко просушити біоматеріали, а простіше кажучи сировину, то без сушильних комплексів ніяк не обійтися. Вони використовуються для сушіння тирси, подрібнених обрізків, гілок, відходів ДВП, ДСП, ламелей, шпону та інших відходів меблевого чи сільськогосподарського виробництва. У такий спосіб готується сировина для майбутнього біопалива — пелет, гранул та брикетів.

Сушильний комплекс для біоматеріалів підбирається залежно від потужності, тобто мається на увазі, скільки кілограмів на годину машина здатна просушувати. Також враховується відсоток вологості сировини (до 65%). ТзОВ "БІОсмартех" пропонує інноваційне обладнання для сушіння біоматеріалів за вигідною ціною. Розберемося в особливостях його роботи.

Сушильні комплекси: коротко про товар

Залежно від потреб виробництва, потрібно вибрати, наскільки потужною має бути ця техніка. Можна також скласти список агрегатів за принципом «навіщо використовують». Йдеться про просушування сировини. Отже, є сенс купити сушильний комплекс в Україні для:

 • тирси;
 • стружки;
 • сучків;
 • обрізків;
 • отторцовкі;
 • деревини низького ґатунку;
 • подрібнених:
  1. дров;
  2. гілок;
  3. відходів шпону;
  4. відходів меблевого виробництва;
  5. відходів ДВП;
  6. відходів ДСП;
  7. відходів ламелей;
  8. відходів від столярної плити;
  9. обапола;
 • відходів фанерного виробництва.

Сушильний комплекс для біоматеріалів — це спеціалізоване обладнання, яке дозволяє довести сировину до певного рівня вмісту вологи. Порядок роботи наступний:

 • Проводиться встановлення, пусконалагодження — роботи слід довірити фахівцям у цій галузі.
 • Здійснюється подача сировини до завантажувального відсіку в порядку, передбаченому інструкцією.
 • Устаткування завершить сушіння залежно від заданого режиму.

Використовуючи сушильний комплекс для біомаси, користувачеві треба розуміти, що вологість після сушіння повинна мати певні показники, залежно від того, який матеріал потрібно отримати. Наприклад, якщо з деревини потрібно виготовити пелет і гранули, потрібна вологість в межах від 8 до 12%. Коли суху сировину передбачається використовувати для інших потреб, достатньо показника в 4-25%, залежно від цілей та вимог до кінцевого продукту. Отже, на виході отримуємо початковий матеріал, але з іншим відсотком вологості.

Переваги обладнання

Правильно підібраний сушильний комплекс для біомаси дозволить суттєво скоротити виробничий процес, зробивши його простішим та ефективнішим.

Крім того, з огляду на високу актуальність виготовлення біопалива спеціалізоване обладнання відкриває можливості для створення нових напрямків у виробництві та збільшення прибутку. Можна виділити й інші переваги, які отримує користувач, вибираючи сушильний комплекс на виробництво:

 • простота експлуатації;
 • оперативність сушіння;
 • надійність обладнання компанії BIOsmartex.

На що слід звернути увагу перед тим, як замовити сушильні комплекси в Україні

Перед тим як купити сушильний комплекс в Україні, потрібно чітко сформулювати запити, тобто орієнтуватися на характер виробництва, яке потребує такого обладнання. Обов'язково слід звертати увагу на потужність та продуктивність агрегату. Нагадаємо, мова про те, скільки сирого матеріалу комплекс може просушити за певний відрізок часу (найчастіше це година). Також враховуйте:

 • Габарити самої техніки та де вона буде розміщена.
 • Енергоспоживання, яке впливає на собівартість продукції.

Крім того, перед експлуатацією обладнання вимагає правильного встановлення та проведення пусконалагоджувальних робіт. Це дозволить гарантувати стабільність роботи, а періодичне сервісне обслуговування — справність виконання його функцій на довгі роки.

Понад десять років ТзОВ БІОсмартех займається розробкою та виробництвом високоякісного обладнання. У нас ви зможете придбати сушильний комплекс на виробництво на найвигідніших умовах. Зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті, або замовте зворотний дзвінок. Фахівці нададуть відповіді на всі питання та оперативно підберуть обладнання залежно від характеру вашої роботи. Також ми забезпечимо доставку та пусконалагодження агрегату.

Зворотний дзвінок