Переробка відходів деревообробної промисловості

Сучасним підприємствам, що спеціалізуються на обробці деревини, необхідно ефективно вирішувати проблему утилізації відходів від деревообробки. Важливо організувати переробку цих відходів так, щоб вони могли бути використані повторно.

Компанія Biosmartex запропонувала стандартні, але вигідні рішення, які дозволяють використовувати 100% відходів деревообробки та отримувати різноманітні матеріали, які можуть бути подальше застосовані. Це дозволяє підприємствам конкурувати успішно на ринку, покращувати екологічні показники та забезпечувати високу додану вартість своїх продуктів.

Навіщо утилізувати відходи деревообробки

З великих відходів деревообробної промисловості зазвичай виробляють великі та об'ємні вироби. Дрібна сировина, така як тріска, гілки, відходи ДВП, ДСП та інші подібні матеріали можуть застосовуватися і далі. Правильно організована утилізація деревообробних підприємств дозволяє одержувати на виході високоякісні паливні пелети та гранули. Готове природне паливо не шкодить екології, оскільки питання заготівлі лісу стає неактуальним.

Правильно висушені дерев'яні відходи у вигляді шматків також використовують у целюлозно-паперовій промисловості. Дрібна стружка, яку теж можна підготувати на спеціальному обладнанні, використовується в якості фільтра на підприємствах, що займаються очищенням залишків нафти, стічних вод.

Умовно процес утилізації відходів деревообробки зводиться до такого:

  • Підготовка до утилізації — сушіння, подрібнення та інші процеси, залежно від виду виробництва.
  • Виготовлення готового продукту — на цільовому устаткуванні.

Утилізація відходів деревообробки в Україні

Утилізація відходів деревообробки в Україні можлива за допомогою використання різноманітного обладнання. Наша компанія пропонує надійне обладнання для вирішення різних завдань:

  • Сушильні комплекси. Подальше використання відходів у більшості випадків можливе лише за умови оптимального рівня вологості сировини. Сушильні комплекси дозволяють вирішити цю задачу.
  • Лінії гранулювання та брикетування. Утилізація відходів деревообробних підприємств може давати додатковий прибуток завдяки організації гранулювання чи брикетування. Продукт, який буде отримано, стане зручним рішенням для реалізації як природне паливо.
  • Живильники-дозатори. Забезпечать повноцінне та ефективне виробництво завдяки швидкому дозуванню та рівномірній подачі оброблюваної сировини.
  • Теплогенератори. Необхідне обладнання на виробництвах, де потрібно забезпечити достатню кількість тепла для сушіння сировини.
  • Дробарки. Це обладнання дозволяє ефективно та швидко подрібнити дерев'яну сировину, у такий спосіб підготувавши її до наступного етапу обробки, наприклад, гранулювання чи брикетування. Переважно в роботі використовують молоткові дробарки. Це устаткування із закріпленими молотками, які на великій швидкості ударяють по матеріалу, що утилізується, і подрібнюють його в тріску.

Переробка відходів деревообробної промисловості завдяки нашому обладнанню — це вигідне та перспективне вкладення коштів компанії. Для підбору обладнання просимо зв'язатися з нашими фахівцями — використовуйте контакти, вказані на сайті.

Зворотний дзвінок