Лінії брикетування

Лінія брикетування біомаси

Більшість підприємств, які спеціалізуються на виробництві паливних матеріалів, надають перевагу методу брикетування. Цей процес включає спеціалізовану обробку сировини, що включає подрібнення та висушування, після чого отримана біомаса формується в окремі брикети. Лінії для брикетування сировини розроблені таким чином, щоб ефективно працювати з різноманітними видами матеріалів.

Серед них можна виділити подрібнені гілки, відходи від шпону, фанери, ДСП і ДВП, подрібнені дрова, тріска та стружка, які утворюються під час обробки дерев’яних матеріалів, а також інші тверді паливні відходи. Важливо відзначити, що для досягнення оптимального процесу формування брикетів вихідна сировина повинна містити вологу трохи більше 65%.

Лінії брикетування в Україні: принцип роботи

Продаж ліній брикетування — один із напрямків діяльності компанії Biosmartex. Ми готові запропонувати вам надійне обладнання, за допомогою якого легко організувати отримання брикетів типу NESTRO, RUF. Продуктивність виготовлення готового продукту на нашому устаткуванні складає до 10 000 кг/год.

Лінія брикетування сировини працює за простим принципом. Для початку відзначимо кілька важливих моментів:

  • Просушування сировини необхідно у разі її вологості більше ніж 15%.
  • Брикетування здійснюється на обладнанні, яке підходить під тип сировини, що використовується для виготовлення брикетів. Залежно від цього нами здійснюється продаж ліній брикетування для тирси, стружки, отторцовкі, деревини низького ґатунку, ДВП, ДСП, обаполу, відходів фанерного виробництва та інших подібних матеріалів.
  • Під час монтажу зверніть увагу на стійкість обладнання. Крім того, під час роботи та в режимі деактивації не повинні порушуватися правила безпеки на підприємстві.

Розглядаючи для придбання лінії брикетування в Україні, зверніть увагу, що метод виготовлення брикетів можуть бути різними. Виділяють гідравлічний спосіб, метод ударного або шнекового пресування та термообробки. Виробник самостійно вибирає технологію залежно від особливостей та умов виробництва.

Наша компанія рекомендує лінії брикетування купити в Україні лише за умови детального вивчення принципів роботи такого обладнання. Потрібно точно розуміти, як проходить промисловий процес, щоб не зробити помилок та отримати на виході високоякісний продукт:

  • Сировину подрібнюють, якщо це потрібно.
  • Отримана тирса сушиться до 15-відсоткового рівня вологості або інших показників, але не менших, та якщо цього вимагає виробничий процес.
  • Далі починають процес брикетування залежно від того, який вид виробництва обраний.
  • Упаковка. Необхідна не тільки з міркувань зручності застосування брикетів, а й як захист готового продукту від абсорбції вологи з атмосфери.

Лінії брикетування не передбачають використання будь-яких матеріалів, що склеюють. Тому продукт виходить екологічно безпечним. Річ у тім, що вплив тиску преса та мимовільний розігрів сировини дозволяють перешкоджати розсипанню, і брикет тривалий час зберігає задані форми.

Якщо вашому підприємству потрібна лінія брикетування, купити в Україні обладнання пропонуємо з доставкою та попередньою консультацією спеціаліста Biosmartex. Зв'язатися з нами можна через сайт або за номером телефону +38 (067) 377 07 37.

Зворотний дзвінок