Лінії брикетування

Лінія брикетування біомаси

Все частіше заводи з виробництва паливних матеріалів та інші підприємства не обходяться без лінії брикетування. Все дуже просто: обладнання просушує, подрібнює а потім брикетує різні види біомаси. Це дрова, гілки, відходи шпону, ДВП, ДСП, горбиль, обрізки, тирса, обобол, низькосортна деревина, щепа, відходи фанерного виробництва вологістю до 65%, відходи ламелі, стружка, відходи від столярної плити, отторцовкі, відходи меблевого виробництва, відходи твердих побутових відходів (ТПВ) і т . д.

Компанія Biosmartex готова запропонувати для вашого бізнесу лінії підготовки та брикетування відходів біомас, з отриманням кінцевого продукту брикетів типу RUF, NESTRO та продуктивністю до 10 000 кг/год по готовому продукту.

Лінії брикетування: принципу роботи і особливості
Що стосується самого технологічного процесу, то він досить простий. Просушування сировини необхідно, якщо вологість перевищує поріг в 15%. За умови, що відсоток вище, то сировину все ж необхідно буде просушити. Залежно від використовуваної біомаси, лінії брикетування поділяють для: тирси, стружки, тріски, обрізки, отторцовкі, обобол, низькосортної деревини, дров, гілок, відходів шпону, відходів меблевого виробництва, відходів двп, відходів дсп, відходів ламелі, відходів від столярної плити , обапола, відходів фанерного виробництва.

Лінії брикетування: як з’являються паливні брикети
Виготовлення брикетів з деревних відходів процес досить захоплюючий. Крім того, існує кілька технологій, але три на даний момент найбільш поширені:

  • Гідравлічний тип.
  • Метод ударного пресування.
  • Метод шнекового пресування і термообробки.

Лінії брикетування дозволили використовувати деревні відходи з користю, без необхідності утилізації.

Зворотний дзвінок