Подрібнювачі рулонної та тюкованої соломи

Соломорізка в складі лінії гранулювання соломи

Подрібнювач соломи – це високопродуктивний пристрій, який призначений для отримання однорідного і розсипчастого матеріалу, придатного для подальшої переробки. В якості сировини для подрібнення використовується рулонний або тюкована солома. Основним завданням січкарні є забезпечення високої продуктивності виробничого процесу при великих навантаженнях. Завдяки апробованої, сталевої конструкції пристрою, подрібнювач сени і соломи впорається з будь-якими виробничими завданнями.

Основними перевагами січкарні є:

  • Висока продуктивність агрегату;
  • Жорстка і зносостійка конструкція;
  • Низька вартість обслуговування;
  • Мінімальний шум при експлуатації обладнання;
  • Просте управління дробаркою соломи;
  • Доступна цінова політика.

Соломорізки призначені для швидкого і максимально простого подрібнення тюкованій або рулонної соломи і сіна різної довжини. Найбільш часто такі агрегати є складовою ліній з виробництва брикетів або паливних пелет. Крім того, подрібнювачі сіна і соломи нерідко застосовують для прискорення виробництва кормів для тварин і птахів.

Розміри з транспортером, (мм.) Маса, кг. Приймальна камера, (мм) Потуж-ність, кВт. Продуктивність
    Д     Ш В      Ø (5-20 мм.), тонн/год (30-80 мм), тонн/год
12900 2500 2500 4200 2900 58,7 0,8-1,3 1,5-2,5
12900 2500 2500 4500 2900 78,7 1-1,5 3-4
12900 2900 2500 5300 2900 153 2-3 5-10

Для забезпечення оптимального виробничого процесу, слід не тільки вибирати оригінальні і високотехнологічні подрібнювачі соломи, а й дотримуватися всіх вимог по роботі з матеріалами. Показники оптимальної вологості соломи або сіна не повинні перевищувати 20%, а вага оброблюваного тюка повинен становити до 350 кг з діаметром не більше 1,8 м і загальними розмірами тюка до 1,5х1,5х1,5 м. У разі підвищеної вологості соломи або збільшення ваги тюка продуктивність подрібнення знижується.

Подрібнювач сіна може встановлюватися, як автономно, так і в якості складової виробничих ліній. У разі автономного монтажу, подрібнення сіна ведеться в відсік або на склад. Якщо січкарня електрична є частиною технологічного процесу, то оптимальним стане робота спільно з таким подрібнювачем, як дробарка соломи. Результат подрібнення при роботі з дробарками сіна і соломи дозволяє отримати найдрібніший результат переробки матеріалу. Загальна продуктивність при автономній роботі сенорезкі при подрібненні тюка становить до 3 т / год; а при переробки рулонної соломи – до 2,7 т / год. Середня потужність електродвигуна становить 43,2 кВт при частоті обертання ротора 1500 об / хв., Що робить процес подрібнення не тільки швидким, але і енерго економічним.

Процес подрібнення одного рулону соломи не займає багато часу і становить до 15 хвилин. Подрібнення сіна реалізується за допомогою ротора з серпом і молотом з такими, що суперечать молотками з подальшою вивантаженням матеріалу через патрубок з торцевої частини подрібнювача. Завдяки технологічно простий і одночасно функціональної конструкції електричної січкарні, досягається не тільки продуктивна, але і простота для співробітників робота.

Для отримання більш дрібних фракцій січки соломи, рекомендується встановлювати сито з дрібними отворами. У тому випадку, якщо результат подрібнення повинен бути великим, слід вибирати сито з великими отворами. Слід пам’ятати, що чим більше діаметр сита, тим вище буде продуктивність подрібнення матеріалу. Таким чином, необхідний діаметр отвору сита слід вибирати відповідно до потрібним співвідношенням фракцій і продуктивності соломорізки.

Зворотний дзвінок