Утилізація сільськогосподарських відходів в Україні

Після первинної обробки сільськогосподарської продукції утворюється значна кількість різноманітних відходів. Зазвичай ці відходи використовуються як органічні добрива або корма для худоби. Проте в окремих випадках побічна продукція вимагає утилізації. Важливо виконувати цей процес належним чином, оскільки неправильна утилізація може призвести до негативного впливу на людей і навколишнє середовище.

Особливо важливий є аспект переробки відходів рослинництва в Україні. Ці побічні продукти становлять до 35% від загальної маси. Існує можливість використовувати їх як біопаливо, піддаючи процесу біоконверсії. Ця технологія полягає у контрольованому бродінні цих продуктів, що дозволяє отримати цінне біопаливо.

Відходи рослинництва після правильної переробки — чудове альтернативне паливо. Це може бути солома, люцерна, трава, кукурудзяний силос тощо.

Досвід компанії BIOsmartex дозволяє проєктувати та виробляти технологічне обладнання для подрібнення, гранулювання та брикетування з урахуванням усіх специфічних вимог щодо поводження з цими матеріалами.

Наші твердопаливні котли призначені для спалювання таких матеріалів та отримання теплової енергії, гарячої води та пари для власних потреб виробництва.

Переробка відходів рослинництва в Україні дає змогу значно зменшити витрати підприємства на утилізацію. Водночас побічні продукти сільськогосподарського виробництва підходять для використання як біопаливо.

Чому потрібна утилізація відходів агропромисловості в Україні

У процесі агропромислової діяльності підприємства утворюють безліч різноманітних сільськогосподарських відходів. Їх потрібно правильно утилізувати, оскільки вони можуть нашкодити навколишньому середовищу:

  • При зберіганні цих побічних продуктів у закритих сховищах внаслідок біохімічних реакцій утворюються шкідливі речовини та гази, наприклад, аміак.
  • Якщо такі відходи потраплять у водойму, хімічні властивості води порушаться. Це спричинить певні екологічні проблеми для довкілля.
  • Неправильна утилізація сільськогосподарських відходів в Україні може призвести до окислення ґрунтів, забруднення ґрунтових вод і викидів парникового газу метану в атмосферу.

Утилізація відходів агропромисловості в Україні: отримання біопалива

Найбільш раціональним способом переробки відходів є створення паливних пелет. Їх можна застосовувати як самостійне паливо або додаткову добавку до вугілля.

Подібна утилізація відходів агропромисловості в Україні цікава для підприємств насамперед можливістю скорочення витрат. Якщо використовувати замість палива перероблені пелети, можна заощадити на закупівлі вугілля.

Інші переваги виробництва біопалива з відходів рослинництва:

  • Організація безвідходного виробництва, у межах підприємства.
  • Зниження собівартості готової продукції.
  • Раціональне застосування відходів з економічної точки зору.
  • Створення нових робочих місць.

Якщо вас зацікавила правильна утилізація сільськогосподарських відходів, зверніться до BIOsmartex. Ми відповімо на всі ваші запитання та займемося підбором необхідного обладнання.

Зворотний дзвінок