Гранулятор Münch (Німеччина)

Гранулятор Münch – це спеціалізоване обладнання від німецького виробника, основним завданням якого є виробництво високоякісних гранул з різної сировини. В якості сировини можуть бути, як деревна тирса, торф або трав’яне борошно, так і комбіновані корми, лушпиння, смоли, трави, тирса, стружка або зернові висівки. Крім того, відповідним сировиною для пристрою можуть стати всі види ds подрібнених біомас, всі види зернових та відходи елеваторів з вологістю до 15%. Таким чином, обладнання може виконувати найрізноманітніші завдання і застосовуватися в самому різному виробництві. В аграрному секторі, це може бути ефективний гранулятор кормів для кролів або гранулятор тирси, в іншому сегменті – гранулятор полімерів.

Для чого потрібен Гранулятор Münch?
Гранулятор кормів або гранулятор пелет – це відмінний вибір для реалізації серійного або масового виробництва необхідних гранул. Залежно від виробничих завдань, слід вибирати «правильне» пристрій. Розрізняють такі види обладнання:

  • RMR 420;
  • RMR 520;
  • RMR 650;
  • RMR 800;

Кожен прес гранулятор від німецького виробника виконаний з високоякісних матеріалів і комплектуючих елементів, за допомогою яких виробничий процес є ефективним і економічно витратним вибором. Гранулятори кормів RMR 420 c продуктивністю біомаси 1000- 1400 кг-ч підійде для малого виробництва. Для обробки великих обсягів відмінним вибором стане гранулятор пелет RMR 520 з продуктивністю 1500-2200 кг-ч біомаси. Для великого виробництва з максимально швидкою обробкою сировини оптимальним варіантом буде верстат RMR 650. Показники продуктивності у гранулятора для пелет RMR 650 складають 2700-3200 кг-ч, а у моделі RMR 800 – 3500-5000 кг-ч, що роблять їх відповідним вибором для серійного і швидкого виробництва.

У комплект кожного гранулятора для комбікорму входять такі незамінні компоненти, як змішувач з нержавіючої, високоякісної сталі, дозатор, матриця, ролики з обичайками, автоматична система мастила роликів, температурні датчики роликових механізмів, а так само датчики ковзання ременів, за допомогою яких процес виробництва буде зручним і максимально ефективним. Таке нове обладнання для сіна, для паливних пелет або для виробництва гранул з пластмас дозволить легко впоратися з будь-якими виробничими завданнями. Ціна на гранулятор залежить від його моделі і технічних характеристик.

Для того, щоб прес для комбікорму, прес пелет або для сіна був прибутковим капіталовкладенням, його замовляти слід тільки у перевірених компаній.

Купити гранулятор для виробництва пелет або гранулятор кормів з гарантією якості Ви зможете у компанії Biosmartex.

Зворотний дзвінок