Брикетувальний прес «PBU» (Україна)

Брикетувальний прес «PBU» Україна – це сучасне обладнання від вітчизняного виробника, яке призначене для швидкого і комфортного виробництва паливних брикетів. В якості сировини можуть використовуватися, як деревна тирса, трав’яна мука або торф, так і солома, зернові висівки, пташиний послід або відходи цукрового виробництва.

Основним завданням брикетувальники PBU є забезпечення ефективного виробництва брикетів з максимальною окупністю для підприємства. Перевагами преса для виготовлення паливних брикетів PBU є:

 • Універсальність;

Ударний прес для виробництва брикетів є універсальним вибором з відпрацьованою технологією виробництва на всіх видах рослинних відходів з гарантією відмінного результату.

 • Відмінні технічні характеристики пристрою;
 • Висока продуктивність преса з максимальною окупністю;
  Низький рівень споживання енергії;
 • Завдяки використанню частотних регуляторів електроприводів досягається знижений експлуатаційне енергоспоживання агрегату.
 • Просте обслуговування і швидкий монтаж;
 • Відсутність високих шумових ефектів в момент експлуатації;
 • Оптимальна швидкість виробництва брикетів в три зміни;
 • Висока зносостійкість преса для брикетів;
 • Простота у використанні для працівників;
 • Доступна цінова політика.

Шнековий прес для брикетів є оптимальним вибором для загального прискорення реалізації виробничих завдань, як на малому, так і великому підприємстві. Залежно від виробничих обсягів компанії і загальних нормативів слід вибирати «правильний» прес для брикетів. Універсальним вибором стане прес для паливних брикетів із середньою продуктивністю до 700 кг-ч, з споживанням енергії головного двигуна 37 кВт і трифазної мережею підключення. Такий брикет прес не тільки впорається з будь-якими завданнями, але і забезпечить оптимальне енергоспоживання.

Модель Розміри без охолоджувача, (мм.) Вага, кг. Ø брикета, мм Потуж-ність, кВт. Продуктивність, кг/год
Д Ш В
060-400 2960 910 1940 2250 60 26,6 300-400
070-800 3300 1050 2200 3000 70 36 500-600
080-900 3760 1160 2590 4950 80 61 800-1000
090-900 3760 1160 2590 5050 90 61 900-1100

Процес пресування брикетів з використанням гідравлічного преса реалізується методом жорсткого формоутворення в спеціальній циліндричній направляючій подачею заданої сировини. У процесі виробництва, матеріал під високим тиском перетворюється в тверду масу у вигляді рукава. Температура обробки матеріалу становить 220 градусів з відсутністю необхідності примусового нагрівання зони пресування. Як результат, прес для виготовлення паливних брикетів із соломи забезпечує загальне зниження виробничих енерговитрат. Додатковим плюсом застосування преса для брикетів від вітчизняного виробника є оптимальна температура виробництва, яка сприяє швидкому плавленню поверхні брикету і подвоює його міцність. Як результат, брикети, виготовлені в цьому пристрої, є зносостійкими і транспортабельні.

Крім вибору підходящого ручного прес для виготовлення паливних брикетів, слід не забувати про дотримання загальних вимог до всіх видів сировини. Оптимальна вологість сировини для виробництва брикетів не повинна перевищувати 14%, а оптимальна фракція тирсу або стружки повинна бути в межах від 3 до 10 мм. У тому випадку, якщо оброблювані відходи мають вологість вище допустимої норми, слід встановлювати додаткове обладнання. Таким обладнанням є сушильний комплекс, а також дробарка. При дотриманні всіх правил використання, виробництво брикетів на підприємстві буде не тільки продуктивним, але і рентабельним. Для того, щоб виробничий процес виправдав всі очікування, купувати прес для паливних брикетів з тирси слід тільки у перевірених компаній.

Зворотний дзвінок